2021. július 31, szombat - Oszkár

Anyakönyvi hírek
2021. Július 30. 09:31, péntek |

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban friss anyakönyvi híreinket olvashatják.

Seregszemlével, kiállításokkal és tudományos előadásokkal is emlékeznek a magyar ősökre Bugacon
2021. Július 29. 16:37, csütörtök |

A hatodik alkalommal megrendezett hagyományőrző rendezvény a magyar ősöknek és a magyar történelem nagy alakjainak állít emléket.

Magas színvonalú ellátást biztosít a Petőfiszállási konyha
2021. Július 28. 15:21, szerda |

Magas színvonalú ellátást biztosít a Petőfiszállási konyha

Petőfiszállás üzemi konyhája a nyári időszakban a szociális étkezőknek és minden ebédre jogosultnak az ebéd mellé az önkormányzat külön költségvetése terhére ásványvizet, gyümölcsöt és zöldséget biztosít.

Eldugott, izgalmas helyek a nagyvilágban
2021. Július 28. 15:00, szerda |

Eldugott, izgalmas helyek a nagyvilágban

Remek dolog a nyaralás. Nagyon sokan mégis olyan helyekre vágynak, amelyek titokzatosak, kalandosak és nehezen elérhetők a tömegek számára.

„Starndoltak” a kiskunfélegyházi rendőrök
2021. Július 28. 10:25, szerda |

„Starndoltak” a kiskunfélegyházi rendőrök

A fürdőzőket a szakemberek baleset- és bűnmegelőzési tanácsokkal látták el.

Jól vizsgáztak a biokozmetikumok
2021. Július 28. 08:47, szerda |

Jól vizsgáztak a biokozmetikumok

Közel nyolcvanféle kozmetikumból eddig mindössze egy gyártója nem tudta hitelt érdemlően igazolni, hogy terméke valóban természetes lenne.

Keresik az év digitális faluját
2021. Július 28. 08:39, szerda |

Keresik az év digitális faluját

A Digitális Jólét Program pályázatot hirdet a digitális innovációkat alkalmazó települések számára.

Közel 300 millió forint érkezik Bács-Kiskun megyébe a TOP forrásaiból
2021. Július 28. 08:36, szerda |

Közel 300 millió forint érkezik Bács-Kiskun megyébe a TOP forrásaiból

Kalocsa 250 millió forintot kapott városrehabilitációs pályázatának megvalósításához, négy település pedig több mint 48 millió forint kiegészítő támogatást nyert.

A magyar sportolók teljes olimpiai programja
2021. Július 27. 11:20, kedd |

A magyar sportolók teljes olimpiai programja

A tokiói olimpián 173 fős magyar csapat vesz részt, itt pedig július 24-től egészen augusztus 8-ig megtalálja versenyzőink részletes programját. Jó böngészést!

Közel 400 résztvevővel zárult Tiszaalpáron az Egészséges Bács-Kiskunért programsorozat
2021. Július 27. 11:08, kedd |

Az Egészséges Bács-Kiskunért programsorozat tizenegyedik, egyben utolsó állomásához érkezett. A záró rendezvényt – melyet a Tiszaalpári Bársony Lovasudvarban tartottak – a vártnál is nagyobb érdeklődés övezte.