2021. április 14, szerda - Tibor

Hírek | Helyi

Közszereplőnek igen, magánszemélynek nem lehet a halálát kívánni a Facebook szerint
2021. Március 28. 08:15, vasárnap |

A Facebook irányelvei szerint a felhasználók akár a közszereplők halálát is kívánhatják, és azt el kell tűrniük – áll a brit Guardian című lap szerkesztőségéhez eljuttatott dokumentumban.

Jön a nyári időszámítás
2021. Március 27. 18:49, szombat |

Jön a nyári időszámítás

Vasárnap hajnali kettőkor három órára állítjuk át az órákat.

Tanítsd a gyereked jól bánni a pénzzel
2021. Március 27. 14:19, szombat |

Tanítsd a gyereked jól bánni a pénzzel

A pénzhez való viszonyt sok esetben egész életünkben meghatározzák a gyerekkorban szerzett tapasztalatok.

Már a jövő héten oltást kapnak a pedagógusok
2021. Március 27. 07:33, szombat |

Már a jövő héten oltást kapnak a pedagógusok

Átcsoportosítják a vakcinakészleteket.

Bemutatta a Mi Hazánk Mozgalom Bács-Kiskun megyei országgyűlési képviselőjelöltjét
2021. Március 26. 20:00, péntek |

A Mi Hazánk Mozgalom sajtótájékoztató keretében mutatta be Kiskunfélegyházán március 26-án a 4. számú választókörzet országgyűlési képviselőjelöltjét.

Egy kamion hajtott árokba Kiskunfélegyháza határában
2021. Március 26. 18:34, péntek |

Egy kamion hajtott árokba Kiskunfélegyháza határában

A kamion Szeged felől haladt, amikor vezetője letért a sztrádáról, átszakította a szalagkorlátot majd az árokba hajtott, ahol pótkocsija felborult.

Rendkívüli tájékoztatót tartott Gulyás Gergely
2021. Március 26. 14:47, péntek |

Rendkívüli tájékoztatót tartott Gulyás Gergely

Rendkívüli tájékoztatót tartott Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a vírushelyzettel kapcsolatban.

Óvodai beiratkozás
2021. Március 26. 11:15, péntek |

Óvodai beiratkozás

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda tagintézményeibe a 2021/2022. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni gyermekeiket:

Orbán: semmilyen nyitás nem engedhető meg
2021. Március 26. 09:26, péntek |

Orbán: semmilyen nyitás nem engedhető meg

Szinte biztos, hogy szabad nyarunk lesz
2021. Március 26. 09:21, péntek |

Szinte biztos, hogy szabad nyarunk lesz

Orbán Viktor szerint az szinte biztos, hogy szabad nyarunk lesz, de ez az Európai Unió más országaira nem feltétlenül igaz.

Példaértékű összefogás Kiskunfélegyházán a gyurgyalagok megóvásáért
2021. Március 25. 16:01, csütörtök |

Példaértékű összefogás Kiskunfélegyházán a gyurgyalagok megóvásáért

Példaértékű az a hozzáállás, ami Kiskunfélegyházán övezi a gyurgyalagok költőhelyének védelmét.

Szabadon utazhatnak az oltottak Szerbiába
2021. Március 25. 15:56, csütörtök |

Szabadon utazhatnak az oltottak Szerbiába

Nem lesz szükségük negatív koronavírustesztre a Szerbiába utazóknak a jövőben, és karanténkötelezettség sem terheli őket, amennyiben igazolni tudják, hogy megkapták a szükséges védőoltásokat