2024. április 24, szerda - György

A tabi vasgyúró hölgyek
2020. November 23. 15:57, hétfő | Bulvár

A tabi vasgyúró hölgyek

Nem mindennapos hobbit űz a település néhány hölgy tagja Tabon. Szabadidejükben erőemelni, fekvenyomni, súlyzózni járnak a Tabi Fitness Klubba.

Számos érmet bezsebeltek a félegyházi erőemelők
2020. Szeptember 22. 15:31, kedd | Helyi

Számos érmet bezsebeltek a félegyházi erőemelők

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa és Elit Show-t a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Elmarad az országos erőemelő verseny Kiskunfélegyházán
2020. Március 15. 12:08, vasárnap | Helyi

Elmarad az országos erőemelő verseny Kiskunfélegyházán

Későbbi időpontban lesz megtartva a 2020. május 8-9-10-ére meghirdetett Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa és Elit Show!

Huszonhat ország hétszáz versenyzője közül lett világelső a félegyházi Szabó Tamás
2016. Október 06. 11:09, csütörtök | Helyi

Aranyéremmel tért haza Szabó Tamás erőemelő a Szerbiában megrendezett Világbajnokságról.

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek | Sport

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.

Körömcipős erőemelő világbajnok
2015. December 14. 09:19, hétfő | Helyi

Körömcipős erőemelő világbajnok

Ne tévesszen meg senkit a cím! Nem kigyúrt férfi adonisz izomkolosszusról lesz szó, aki a hecc kedvéért körömcipőt visel a versenyeken…