2024. május 1, szerda - Fülöp

Mise a városért
2020. Február 01. 17:26, szombat | Helyi

Mise a városért

A hagyományokhoz híven, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén, február 2-án, vasárnap 9 órakor mutatnak be szentmisét a Sarlós Boldogasszony Templomban.

A városunkért imádkoztak Gyertyaszentelő Boldogasszony Ünnepén
2019. Február 03. 16:44, vasárnap | Helyi

A városunkért imádkoztak Gyertyaszentelő Boldogasszony Ünnepén

Február 3-án a Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez kötődően, városunkért mutattak be ünnepi szentmisét a Sarlós Boldogasszony Templomban.

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe van ma
2019. Február 02. 11:24, szombat | Belföld

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe van ma

A katolikus egyház ma tartja Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepét. Ebből az alkalomból Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek a pasaréti Páduai Szent Antal-templomban mutat be szentmisét este 6 órakor

Ima városunkért
2018. Február 05. 20:06, hétfő | Helyi

Ima városunkért

A hagyományokhoz hűen Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén városunk elöljárói a megjelent hívekkel együtt imádkoztak Kiskunfélegyházáért.

Ima a városért és lakóiért
2016. Február 03. 08:53, szerda | Helyi

Ima a városért és lakóiért

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén (február 2-án) szentmisét tartottak városunkban, a Sarlós Boldogasszony templomban. A szentmisét Rónaszéki Gábor esperes celebrálta.