2024. május 4, szombat - Mónika

Józsefes súlylökő sikerek Budapesten
2017. Július 26. 15:59, szerda | Helyi sport

Józsefes súlylökő sikerek Budapesten

Július 8-9-én rendezték Budapesten Magyarország Serdülő és Újonc Atlétika Bajnokságát. Kiskunfélegyházát a József Attila Általános Iskola súlylökő atlétái képviselték, akik a Jövő Bajnokai DSE színeiben indultak.

Nemzetközi Józsefes siker atlétikában
2017. Július 03. 08:45, hétfő | Helyi sport

Nemzetközi Józsefes siker atlétikában

A lengyelországi Lowicz-ban rendezték meg 2017. június 26-28-ig a XII. Nemzetközi Gyermek Atlétikai versenyt, amelyen idén a 2004-2005-2006-ban születettek vehettek részt.

Józsefes súlylökő sikerek Szombathelyen
2017. Február 27. 20:30, hétfő | Helyi sport

Józsefes súlylökő sikerek Szombathelyen

Február 25-én rendezték Szombathelyen Magyarország Serdülő és Újonc Téli Dobó Bajnokságát.

Iskolaváró rendezvények a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményeiben
2017. Február 15. 09:05, szerda | Helyi

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményei szeretettel várják a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket hagyományos „ISKOLAVÁRÓ” rendezvényeikre.

Emléktáblát avattak a József Attila Általános Iskola első igazgatója Szamosi Ferenc emlékére
2013. Augusztus 30. 12:52, péntek | Helyi

Fennállásának 60. évfordulóját ünnepli idén a KÖÁI tagintézménye, a József Attila Általános Iskola. A jeles évforduló alkalmából emléktáblát avattak augusztus 29-én.