2024. május 17, péntek - Paszkál

Idén is sok felajánlás érkezett az átmeneti otthonban lakó családok számára
2018. December 16. 14:56, vasárnap | Helyi

Idén is sok felajánlás érkezett az átmeneti otthonban lakó családok számára

December 13-án adták át a könyvtárban azokat a játékok, könyvek és különféle ajándékok, melyek a Családok Átmeneti Otthona lakóinak karácsonyfája alá kerülhetnek a felajánlók jóvoltából.

Petőfi műveiből tartottak felolvasónapot
2018. Április 11. 16:10, szerda | Helyi

Petőfi műveiből tartottak felolvasónapot

Az idei és a jövő évet Petőfi-emlékévnek nyilvánította a félegyházi képviselő-testület.

A születés csodája
2017. Május 03. 08:54, szerda | Helyi

A születés csodája

A 13. alkalommal megrendezésre kerülő Születés hete országos programsorozathoz városunk is csatlakozott a május 2-án tartott rendezvényével, melynek a Petőfi Sándor Városi Könyvtár adott otthont.

Könyveket, játékokat és ruhaneműt gyűjtött a Petőfi Sándor Városi Könyvtár a rászoruló családok számára
2014. December 20. 13:51, szombat | Helyi

Az adományokat december 17-én adta át Kállainé Vereb Mária, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ igazgatója.

Születés hete a Könyvtárban
2014. Május 06. 12:49, kedd | Helyi

Születés hete a Könyvtárban

A Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ közös szervezésében 2014. május 6-án délelőtt „A születés hete” programjára várták az érdeklődőket.