2024. április 27, szombat - Zita

Felnyitható 50 év múlva – Földbe rejtett kincsesláda őrzi majd a félegyházi gyerekek értékeit
2019. Április 10. 09:56, szerda | Helyi

Egy kincsesláda kerül április 29-én, hétfőn a földbe, a Zöldváros beruházás egyik kiemelt helyszínén, a főtéren.

Kapszulába zárt inzulininjekciót fejlesztettek amerikai tudósok
2019. Február 09. 08:10, szombat | Külföld

Kapszulába zárt inzulininjekciót fejlesztettek amerikai tudósok

Szederméretű, injekciót tartalmazó kapszulát fejlesztettek ki amerikai tudósok, mely a gyomron át juttatja a vérbe az inzulint. A kapszula formáját a leopárdteknős páncélja ihlette.

Életveszélyes tea került forgalomba
2016. Október 22. 18:00, szombat | Helyi

Életveszélyes tea került forgalomba

A NÉBIH adta ki a közleményt, hogy egészségre ártalmas összetevőt is tartalmazó fogyasztó tea és kapszula került forgalomba!

Óvatosan a mosószerkapszulákkal
2015. Március 24. 08:42, kedd | Helyi

Óvatosan a mosószerkapszulákkal

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság is csatlakozott ahhoz a globális kampányhoz, melyet az OECD indított, annak érdekében, hogy felhívja a figyelmet a mosószerkapszulák veszélyeire.