2024. április 19, péntek - Emma

Koncz Zsolt mesélt a KHTK igazolásairól, terveiről, felkészüléséről
2019. Július 30. 16:49, kedd | Helyi

Koncz Zsolt mesélt a KHTK igazolásairól, terveiről, felkészüléséről

Lassan három hete folyik a felkészülés a Kiskunfélegyházi HTK-nál, a megye első osztályú labdarúgó-bajnokság első helyezettjénél.

Fénypárduc sikerek a Sólyompróbán
2019. Május 21. 13:18, kedd | Helyi

Fénypárduc sikerek a Sólyompróbán

2019. május 19-én került sor a Sólyompróba III. fordulójára. Immáron második alkalommal adott otthont a versenysorozat egyik fordulójának a sándorfalvi Nádas-tó és környéke.

Magabiztos félegyházi győzelem született
2019. Április 28. 07:58, vasárnap | Helyi

Magabiztos félegyházi győzelem született

Két komoly akarat feszült egymásnak szombat délután a listavezető Kiskunfélegyháza és a zsinórban három mérkőzést nyerő Tiszakécske találkozóján a megyei első osztályban.

Döntetlen született a megyei rangadón
2019. Április 14. 16:25, vasárnap | Helyi

Döntetlen született a megyei rangadón

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 19. fordulójában a felújított pályán fogadta a Kiskunfélegyházi HTK a Kiskőröst.

Biztos győzelmet aratott a Félegyháza
2019. Március 10. 09:58, vasárnap | Helyi

Biztos győzelmet aratott a Félegyháza

A megyei labdarúgó bajnokság 14. fordulójában, a tavaszi rajton a tabellán a 2. helyen tanyázó Kiskunfélegyházi HTK a Kelebiát fogadta Kecskeméten.

Ígéretes tavasz vár a KHTK-ra
2019. Január 12. 10:02, szombat | Helyi

Ígéretes tavasz vár a KHTK-ra

A megyei első osztályban szereplő Kiskunfélegyházi HTK a bajnokságban féltávnál a második helyen áll.

Kiemelkedően sikeres évet zártak a Fénypárducok
2019. Január 07. 19:57, hétfő | Helyi sport

Kiemelkedően sikeres évet zártak a Fénypárducok

A 2018-as év, mint eredményekben, mint eseményekben igen gazdag volt a szakosztályunk számára.

Győzelmével a Kerekegyháza lett az őszi első
2018. November 18. 09:15, vasárnap | Helyi

Győzelmével a Kerekegyháza lett az őszi első

A forduló előtt éllovas Kerekegyházi SE a 2. helyen tanyázó Kiskunfélegyházi HTK II-t fogadta a megyei másodosztályú labdarúgó bajnokság őszi zárófordulójában.

Szoros, küzdelmes mérkőzésen döntetlen született
2018. Október 29. 14:05, hétfő | Helyi

Szoros, küzdelmes mérkőzésen döntetlen született

Küzdelmes mérkőzést hozott a rangadó, kevés helyzet alakult ki a találkozón, bár ziccert mind a két csapat dolgozott ki.

Nagy meccs kerekedett a KHTK szállási fellépéséből
2018. Október 22. 15:11, hétfő | Helyi sport

Nagy meccs kerekedett a KHTK szállási fellépéséből

A megyei labdarúgó első osztályú bajnokság 11. fordulójában az egyre jobb őszi mérleggel rendelkező, a harmadik helyen álló Kiskunfélegyházát fogadta az újonc létére mára középcsapattá avanzsált Szabadszállás.

A Félegyháza nyerte a megyei rangadót
2018. Október 02. 12:21, kedd | Helyi

A Félegyháza nyerte a megyei rangadót

A férfi NB II.-es bajnokság Déli csoportjának rangadóján a Kiskunfélegyházi HTK a KIKI-Lajosmizse csapatát fogadta.

Kiütötte a Félegyháza a Kécskét a rangadón
2018. Szeptember 30. 08:31, vasárnap | Helyi

Kiütötte a Félegyháza a Kécskét a rangadón

Tiszakécskére látogatott a Kiskunfélegyházi HTK a megyei első osztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában.