2024. április 28, vasárnap - Valéria

Dicséretet árulnak szolgáltatásként Kína egyik legnagyobb közösségi platformján
2019. Március 25. 12:28, hétfő | Külföld

Dicséretet árulnak szolgáltatásként Kína egyik legnagyobb közösségi platformján

Nagy visszhangot keltett Kínában egy újfajta szolgáltatás megjelenése az ország egyik legnagyobb közösségi platformjaként ismert Wechaten,

A karácsony a család és a közösség ünnepe is
2018. December 24. 14:02, hétfő | Belföld

A karácsony a család és a közösség ünnepe is

A karácsony a család és a közösség ünnepe is; 24-én jártak a betlehemesek, a kántálók, az ostyahordók, az éjféli misére is megmozdult mindenki.

Tizennégy megye harmincegy közössége verseng a Let\'s Colour pályázatán
2017. Május 05. 19:57, péntek | Belföld

Tizennégy megye harmincegy közössége verseng a Let\'s Colour pályázatán

Elindult a szavazás arra a harmincegy közösségre, amelyek beneveztek a Let\'s Colour Településszépítő Egyesület idei pályázatára, amelyen közösségi falfelületeik festéséhez lehet festéket nyerni.

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán
2017. Január 23. 15:31, hétfő | Helyi

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán

Január huszonhetedikén várunk minden félegyházi és nem félegyházi fiatalt, középkorút és az idősebb korosztályt, aki kulturálódni szeretne, vagy egy új értékekkel teli közösség tagja lenni.

Minden ötödik fiatal rosszul alszik a közösségi média miatt
2017. Január 21. 08:00, szombat | Helyi

Minden ötödik fiatal rosszul alszik a közösségi média miatt

Egy új kutatás szerint minden ötödik fiatal rendszeresen felkel éjjel, hogy ellenőrizze üzeneteit a közösségi médián, ezért jóval fáradékonyabb, mint nyugodtan alvó társai, ami nyomot hagy közérzetén.

Nyaralás közben is lógunk a neten
2016. Július 19. 15:49, kedd | Helyi

Nyaralás közben is lógunk a neten

Hasznos eszközként tekint az internetre a magyarok 65 százaléka az üdülés megtervezésében.

Kossuthváros szíveként fog az új Közösségi Ház dobogni
2015. December 20. 09:00, vasárnap | Helyi

Kossuthváros szíveként fog az új Közösségi Ház dobogni

Megnyitotta kapuit az új közösségi ház a Szendrei Júlia utcában, mely minden remény szerint a Kossuthváros információs központjává és lüktető szívévé fog válni.

Mit akarnak a diplomás parasztok?
2015. Augusztus 30. 10:00, vasárnap | Helyi

Mit akarnak a diplomás parasztok?

EGYMÁS UTÁN ALAKULNAK a fenntartható életformára törekvő kisközösségek az ország különböző részein – válaszul az ökológiai válságra. Többen közülük önellátásra törekszenek.

Ezt a cseles Facebook-trükköt kevesen ismerik
2015. Augusztus 25. 08:44, kedd | Helyi

Ezt a cseles Facebook-trükköt kevesen ismerik

Pedig aki tisztában van vele, már nemigen posztol nélküle a néha túlzottan is nyilvános közösségi oldalon.

Challenge Day - Csatlakozz Te is!
2015. Május 11. 09:01, hétfő | Helyi

Challenge Day - Csatlakozz Te is!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata csatlakozni kíván a Challenge Day – A Kihívás Napja országos rendezvényéhez, mely 2015. május 20-án, (szerdán) 00:00 - 21:00 óra között kerül lebonyolításra.

Kihívás Napja
2015. Május 08. 08:32, péntek | Helyi sport

Kihívás Napja

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata csatlakozni kíván a Challenge Day – A Kihívás Napja országos rendezvényéhez, mely 2015. május 20-án, (szerdán) 00:00 – 21:00 óra között kerül lebonyolításra.

Adatokat gyűjt mindenkiről a Facebook
2015. Április 12. 16:00, vasárnap | Külföld

Adatokat gyűjt mindenkiről a Facebook

Csak óvatosan a Facebookkal! – erre hívják fel a figyelmet a szakemberek.