2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

Makettkiállítás nyílt a művelődési központban
2018. Október 20. 18:39, szombat | Helyi

Makettkiállítás nyílt a művelődési központban

Immáron 5. alkalommal töretlen népszerűségnek örvend a Móra Ferenc Művelődési Központban megrendezésre kerülő makettkiállítás.

V. Kiskunfélegyházi Makettkiállítás és Látványmakettezés
2018. Október 11. 11:16, csütörtök | Helyi

V. Kiskunfélegyházi Makettkiállítás és Látványmakettezés

Makettkiállítás és látványmakettezés várja az érdeklődőket 2018. október 20-án és 21-én a Móra Ferenc Művelődési Központban. A rendezvény szombaton 9-től 18 óráig, vasárnap 9-től 14.30-ig lesz látogatható.

Miniatürizált világba látogathattak 2 napig az érdeklődők a művelődési központ dísztermében
2017. Október 30. 09:27, hétfő | Helyi

Október 28-29-én (szombat-vasárnap) makettkiállítás és látványmakettezés csalogatta az érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermébe.

IV. Kiskunfélegyházi makettkiállítás és látványmakettezés
2017. Szeptember 16. 10:00, szombat | Helyi

IV. Kiskunfélegyházi makettkiállítás és látványmakettezés

Látványmakettezés és kiállítás várja az érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központban a több mint 20 éve működő Kiskunfélegyházi Makett Szakkör szervezésében.

Miniatürizált valóság
2016. Október 29. 15:16, szombat | Helyi

Miniatürizált valóság

Noha nem is mind a valósághoz közeli dolgok kerültek a művelődési ház dísztermének asztalaira, de annyi bizonyos, hogy mindenképpen élethűek a miniatürizált makettek.