2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Fegyverrel fenyegetőzött egy férfi a gyöngyösi polgármesteri hivatalban, elfogták
2021. Június 17. 11:07, csütörtök | Belföld

Késsel és pisztollyal felfegyverkezve fenyegetőzött egy férfi a gyöngyösi polgármesteri hivatalban, a rendőrök elfogták - közölte az intézmény sajtóreferense szerdán az MTI-vel.

Megújul a petőfiszállási Polgármesteri Hivatal
2020. Augusztus 14. 10:13, péntek | Helyi

Megújul a petőfiszállási Polgármesteri Hivatal

Petőfiszállás Község Képviselő-testülete tisztelettel meghívja Önt és kedves családját a 2020. augusztus 14-én megrendezésre kerülő felújított Polgármesteri Hivatal átadási ünnepségére!

2020. Július 06. 11:28, hétfő | Helyi

Nyári igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja a lakosságot, hogy igazgatási szünetet tartanak július 27-én, hétfőtől augusztus 7-én, péntekig. Az igazgatási szünet alatt az ügyfélfogadás szünetel.

Szünetel az ügyfélfogadás szerdán a Polgármesteri Hivatalban
2020. Június 29. 16:08, hétfő | Helyi

Szünetel az ügyfélfogadás szerdán a Polgármesteri Hivatalban

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2020. július 1-jén, szerdán szünetel.

Áramszünet miatt kedden zárva lesz a Polgármesteri Hivatal
2020. Június 12. 10:12, péntek | Helyi

Áramszünet miatt kedden zárva lesz a Polgármesteri Hivatal

Tájékoztatjuk a Tisztelt Ügyfeleket, hogy 2020. június 16-án, kedden áramszünet miatt a Polgármesteri Hivatal épülete zárva lesz.

Megújul Petőfiszállás polgármesteri hivatala és a régi óvoda is
2020. Május 07. 14:09, csütörtök | Helyi

Megújul Petőfiszállás polgármesteri hivatala és a régi óvoda is

A Magyar Falu Program keretében valósul meg a Polgármesteri Hivatal teljes belső felújítása.

Téli igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban
2019. December 11. 16:46, szerda | Helyi

Téli igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Az alábbiakban a Polgármesteri Hivatal ünnepek alatti nyitva tartásáról és ügyfélfogadási rendjéről adunk tájékoztatást.

2019. Július 12. 08:39, péntek | Helyi

Nyári igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja a lakosságot, hogy igazgatási szünetet tart július 22-én, hétfőtől augusztus 2-án, péntekig. A két hét alatt szünetel az ügyfélfogadás.

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalban
2019. Június 25. 16:46, kedd | Helyi

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Tájékoztatjuk tisztelt ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2019. július 1-jén (hétfőn) szünetel.

Teljes útzár a Halasi úti vasúti átjárónál
2018. Július 10. 09:43, kedd | Helyi

Teljes útzár a Halasi úti vasúti átjárónál

A lezárás időtartama alatt az Izsáki úti vasúti átjárót, vagy az 542-es számú déli elkerülő felüljáróját használhatják.

Tájékoztató az igazgatási szünetről és az ügyfélfogadásról
2016. Július 25. 15:33, hétfő | Helyi

Tájékoztató az igazgatási szünetről és az ügyfélfogadásról

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban 2016. július 25. (hétfő) napjától 2016. augusztus 5. (péntek) napjáig igazgatási szünetet tartanak.

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál
2016. Június 22. 16:28, szerda | Helyi

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Köztisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2016. július 1-jén (pénteken) szünetel.