2024. április 27, szombat - Zita

Ingyenes Egészségnap Félegyházán
2019. Augusztus 23. 09:52, péntek | Helyi

Ingyenes Egészségnap Félegyházán

Az Egészséges Félegyházáért Egyesület és az Egészségfejlesztési Iroda ingyenes Egészségnapot szervez 2019. szeptember 7-én, szombaton 10 és 16 óra között a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti termeiben.

Magadért sportolj - programsorozat a prevenciós egészségfejlesztésért
2018. Április 16. 10:39, hétfő | Belföld

Magadért sportolj - programsorozat a prevenciós egészségfejlesztésért

Magyarország kevésbé fejlett régióiban 43 500 embert mozgat meg trénerek segítségével a Magyar Szabadidősport Szövetség (MSZSZ) a \"Magadért sportolj\" elnevezésű programsorozattal. Cél a prevenciós egészségfejlesztés.

Középpontban a kábítószerkérdés
2013. Szeptember 26. 13:12, csütörtök | Helyi

Középpontban a kábítószerkérdés

Nyílt napot és szakmai fórumot tart ma (szeptember 26-án) az Egészségdokk Közhasznú Alapítvány VÁLASZ Szenvedélybeteg-segítő és Drogprevenciós Központ a Bajza utcai telephelyén