2024. április 27, szombat - Zita

Országos roadshow indul a szakképzés népszerűsítésére
2019. Március 20. 07:25, szerda | Belföld

Országos roadshow indul a szakképzés népszerűsítésére

Országos roadshow-t indított a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) a területi kamarákkal együttműködve a szakképzés népszerűsítésére, az akció május 31-ig tart.

Roadshow a fogyatékkal élők mindennapi küzdelmeinek megismerésére
2017. Július 27. 06:57, csütörtök | Helyi

Roadshow a fogyatékkal élők mindennapi küzdelmeinek megismerésére

Immáron negyedik alkalommal rendezték meg Kiskunfélegyházán a Lépj Közelebb Roadshowt az elmúlt hétvégi sörfesztivál záró programjaként.

Elindult a hatállomásos bor roadshow
2017. Július 07. 05:02, péntek | Belföld

Elindult a hatállomásos bor roadshow

Tokajban indította el hat állomásos szakmai országjárását, a Bor roadshow-t a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) és a bortermelőket tömörítő Hegyközségek Nemzeti Tanácsa (HNT) csütörtökön - közölte a MTÜ az MTI-vel.

Újra lesz gyermekjogi roadshow
2017. Március 31. 07:31, péntek | Belföld

Újra lesz gyermekjogi roadshow

Az Országos Betegjogi, Ellátottjogi, Gyermekjogi és Dokumentációs Központ (OBDK) és annak jogutódja, az Integrált Jogvédelmi Szolgálat idén is megrendezi a \"Gyere-K-épbe\" nevű gyermekjogi tájékoztató programsorozatát.

Ismét lesz *Lépj közelebb* Roadshow
2016. Július 20. 15:28, szerda | Helyi

Ismét lesz *Lépj közelebb* Roadshow

Városunkban immáron harmadszorra kerül megrendezésre a fogyatékossággal élő emberek esélyegyenlőségének elősegítésére szervezett esemény.

Lépj Közelebb - Roadshow
2014. Augusztus 29. 15:23, péntek | Helyi

Lépj Közelebb - Roadshow

Ma (augusztus 29-én) a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesületéé a Petőfi tér. Sokan ellátogattak már a délelőtti rendezvényeikre is, melyek a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban és a Kiskun Múzeumban zajlottak.

„LÉPJ KÖZELEBB” ROADSHOW KISKUNFÉLEGYHÁZA  2014. augusztus 29.
2014. Augusztus 22. 09:32, péntek | Helyi

„LÉPJ KÖZELEBB” ROADSHOW KISKUNFÉLEGYHÁZA 2014. augusztus 29.

A Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete szeretettel meghívja Önt a „Lépj Közelebb” esélyegyenlőségi Roadshow-ra.