2024. április 25, csütörtök - Márk

Javult Magyarország teljesítménye a hálózati lefedettségben és az internethasználatban
2020. Június 15. 18:00, hétfő | Belföld

Jelentősen javult Magyarország teljesítménye a hálózati lefedettségben és az internethasználatban az Európai Bizottság jelentése alapján

Az uniós átlagnál kisebb mértékben esett vissza a magyar járműipar teljesítménye
2020. Május 22. 17:05, péntek | Belföld

Magyarországon a koronavírus-járvány hatására az európai uniós átlagnál kisebb mértékben esett vissza a járműipar teljesítménye márciusban

A leggyengébb gazdasági teljesítménnyel zárhatja az évet az euróövezet 2013 óta
2019. December 16. 16:01, hétfő | Külföld

A leggyengébb gazdasági teljesítménnyel zárhatja az évet az euróövezet 2013 óta

A feldolgozóipar decemberi teljesítménye alapján 2013 óta a leggyengébb gazdasági teljesítményt nyújthatja az idei negyedik negyedévben az euróövezet a londoni IHS Markit gazdaságkutató intézet szerint.

A németek többsége elégedetlen a kormány teljesítményével
2019. Október 21. 07:14, hétfő | Külföld

A németek többsége elégedetlen a kormány teljesítményével

Elégedetlen a lakosság többsége Németországban a kormány munkájával - mutatta ki egy vasárnap ismertetett felmérés, amely abból az alkalomból készült, hogy hivatali ideje feléhez érkezett Angela Merkel negyedik kormánya.

Hat és fél éve először csökkent a német magánszektor teljesítménye szeptemberben
2019. Szeptember 23. 18:06, hétfő | Külföld

Hat és fél éve először csökkent a német gazdaság magánszektorának teljesítménye szeptemberben, ahogy a feldolgozóipar recessziója tovább mélyült és veszített lendületéből a szolgáltatási szektor.

Csökkentik az atomerőmű két blokkjának teljesítményét
2018. Október 25. 05:00, csütörtök | Belföld

Csökkentik az atomerőmű két blokkjának teljesítményét

Kétszázötven megawattal csökkentik szerdán a paksi atomerőmű két blokkjának teljesítményét a hűtővízszűrők tisztítása miatt - közölte honlapján az atomerőmű.

Kimagasló volt a háromcsillagos szállodák teljesítménye
2017. November 14. 14:37, kedd | Belföld

Kimagasló volt a háromcsillagos szállodák teljesítménye

A háromcsillagos szállodák teljesítménye javult a legnagyobb mértékben országosan és Budapesten egyaránt az év első kilenc hónapjában

Így nőhet a mobil akkujának üzemideje
2017. Augusztus 06. 08:51, vasárnap | Életmód

Így nőhet a mobil akkujának üzemideje

Akár iOS, akár Android, az okostelefon átlagos használattal estére lemerül. S minél régebbi a készülék, annál gyorsabban – mert nem feltétlen a legjobb módon használjuk.

Mitől lesz valaki teljesítménykényszeres?
2017. Május 06. 11:00, szombat | Helyi

Mitől lesz valaki teljesítménykényszeres?

Egy színötös iskolai bizonyítvány alighanem minden szülőt büszkeséggel tölt el, a szakember ugyanakkor arra figyelmeztet, nem szabad mindenáron tökéletességbe hajszolni a gyermeket még a tanulásban sem.

Pocsék bizonyítvány
2016. December 10. 08:00, szombat | Helyi

Pocsék bizonyítvány

Eddig is az átlag alatt volt, idén még nagyobbat zuhant a magyar diákok átlagteljesítménye

Az okostelefonok miatt rosszabban dolgozunk
2016. Október 09. 15:00, vasárnap | Helyi

Az okostelefonok miatt rosszabban dolgozunk

Tudományos kísérlet bizonyítja, hogy 26%-kal vagyunk hatékonyabbak az okostelefonjaink nélkül.

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen
2016. Július 20. 16:36, szerda | Helyi sport

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub két triatlon versenyzője a Magyarország legjobb utánpótlás versenyzői számára rendezett TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen vehetett részt Tiszaújvárosba.