2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Nyolc országból érkeztek tornászok a Matolay Emlékversenyre
2018. Május 22. 12:31, kedd | Helyi

Nyolc országból érkeztek tornászok a Matolay Emlékversenyre

118 leány, illetve női versenyző mérte össze szerenkénti tudását hétvégén a Magyar Torna Szövetség által támogatott Matolay Nemzetközi Emlékversenyen a Városi Sportcsarnokban.

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza
2018. Május 20. 05:58, vasárnap | Helyi

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza

Immáron harmadik alkalommal rendezik meg Kiskunfélegyházán a Matolay Nemzetközi Emlékversenyt a Városi Sportcsarnokban.

Áprilisban ismét megrendezik a Matolay Emlékversenyt
2017. Március 10. 12:55, péntek | Helyi

Áprilisban ismét megrendezik a Matolay Emlékversenyt

Április 8-án és 9-én kerül megrendezésre Matolay Nemzetközi Emlékverseny, és az Országos Szuper Női Tornász Csapatbajnokság első fordulója a Magyar Torna Szövetség támogatásával.

I. Jövő Bajnokai Kupa Országos, Meghívásos, Korosztályos női tornászverseny eredményei
2014. November 24. 09:46, hétfő | Helyi

Jövő Bajnokai Kupa 2014 csapat és egyéni leány verseny eredmények

Országos női tornászverseny zajlik városunkban
2014. November 22. 14:40, szombat | Helyi sport

Országos női tornászverseny zajlik városunkban

I. Jövő Bajnokai Kupa címmel kezdődött országos, meghívásos, korosztályos női tornaverseny ma (november 22-én) délelőtt a KÉSZ Aréna városi sportcsarnokban.