2024. április 23, kedd - Béla

Húsz vádlottat ítéltek el embercsempészés miatt Szegeden és Makón
2021. Június 28. 16:04, hétfő | Belföld

Húsz vádlottat ítéltek el embercsempészés miatt Szegeden és Makón

Húsz vádlottat ítéltek el több ügyben embercsempészés bűntette miatt Szegeden és Makón - tájékoztatta a Szegedi Törvényszék szóvivője hétfőn az MTI-t.

Elítélték egy 90-es évekbeli gyilkosság vádlottját
2021. Február 25. 06:00, csütörtök | Belföld

Elítélték egy 90-es évekbeli gyilkosság vádlottját

Négy év börtönre ítélte nem jogerősen a Fővárosi Törvényszék egy 26 évvel ezelőtti emberölés vádlottját - tudatta a bíróság sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.

Börtönbüntetés az autóbuszt megrongáló ügyében
2020. Október 14. 10:52, szerda | Helyi

Börtönbüntetés az autóbuszt megrongáló ügyében

Feltételesen szabadon engedhetik az olaszliszkai emberölés harmadrendű vádlottját
2019. November 27. 06:00, szerda | Belföld

A Szegedi Törvényszék bírája döntött az olaszliszkai emberölési ügy 15 év fegyházbüntetésre ítélt harmadrendű vádlottjának feltételes szabadságra bocsátásáról, fellebbezés miatt a végzés nem végleges

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte
2019. November 22. 14:05, péntek | Helyi

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte

A 47 éves vádlott szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán a vasútállomáson meglátott egy fiatal nőt, és mivel megtetszett neki a sértett, követni kezdte a Kossuth utcán a városközpont irányába.

Elítélték a barátnőjét meggyilkoló férfit Szegeden
2019. Február 28. 14:08, csütörtök | Belföld

Elítélték a barátnőjét meggyilkoló férfit Szegeden

Emberölés miatt jogerősen tíz év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a szerb-magyar kettős állampolgárságú férfit, aki tavaly újév napján meggyilkolta szintén vajdasági barátnőjét.

Elítélték a Balla Irma-gyilkosság vádoltját
2019. Február 01. 05:02, péntek | Belföld

Elítélték a Balla Irma-gyilkosság vádoltját

Nem jogerősen tizenöt év fegyházbüntetésre ítélte a Balla Irma debreceni fideszes önkormányzati képviselő meggyilkolásával vádolt férfit csütörtökön a Nyíregyházi Törvényszék.

Pénzért akarták örökbe adni születendő gyermeküket
2018. December 13. 13:07, csütörtök | Belföld

Pénzért akarták örökbe adni születendő gyermeküket

A Pest Megyei Főügyészség emberkereskedelem előkészületének vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival és nővel szemben, akik születendő gyermekük örökbe adásáért ötmillió forintot kértek

Életfogytot kapott a tanyai gyilkos
2018. November 22. 12:02, csütörtök | Helyi

Életfogytot kapott a tanyai gyilkos

Brutálisan meggyilkolt egy 66 éves nőt nyolc éve egy petőfiszállási férfi, de ha tavaly nem követ el egy banális bűncselekményt, lehet, hogy soha nem kell felelnie szörnyű tettéért.

Közel 60 milliót csalt ki a fiatal férfi az idős nőtől
2018. Július 06. 12:22, péntek | Belföld

Közel 60 milliót csalt ki a fiatal férfi az idős nőtől

Különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettével vádol egy fiatalembert a Győri Járási és Nyomozó Ügyészség.

Csaknem száz vádlottat ítéltek el egy csalássorozat miatt Debrecenben
2018. Május 28. 16:02, hétfő | Belföld

Csaknem száz vádlottat ítéltek el egy csalássorozat miatt Debrecenben

Kilencvenhárom embert ítélt el csalás és hamis magánokirat felhasználása miatt hétfőn, nem jogerősen a Debreceni Járásbíróság.

Egymásra vallottak a migránsokat szállító halálkamion ügy vádlottjai
2018. Március 09. 20:04, péntek | Belföld

Egymásra vallottak a migránsokat szállító halálkamion ügy vádlottjai

A tragédia előtti napokban a vádlottak közötti lezajlott telefonbeszélgetések lejátszásával folytatódott a 71 migráns halálát előidéző pandorfi embercsempészési ügy tárgyalása pénteken a Kecskeméti Törvényszéken.