2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Elfeledett mesterségek
2018. Augusztus 10. 14:29, péntek | Helyi

Elfeledett mesterségek

A Vállalkozók Ipartestülete tisztelettel meghívja 2018. augusztus 16-án, csütörtökön 17 órakor "Mesterek és Művészek" című kiállítás sorozaton belül rendezendő "Az elfeledett mesterségek" című kiállítás megnyitójára.

Szentmise a város Iparosságáért, Vállalkozóiért
2017. Május 12. 14:34, péntek | Helyi

Szentmise a város Iparosságáért, Vállalkozóiért

A Vállalkozók Ipartestülete tisztelettel meghívja 2017. május 14-én 9 órakor a Sarlós Boldogasszony Plébánia Templomba a város Iparosságáért és Vállalkozóiért tartandó Szentmisére.

Városi asztalitenisz verseny az Ipartestület Székházában
2016. November 07. 08:41, hétfő | Helyi sport

Városi asztalitenisz verseny az Ipartestület Székházában

Szeretettel meghívnak minden asztaliteniszezni tudó és szerető amatőr sportembert Kiskunfélegyházán a Vállalkozók Ipartestületében rendezendő Városi Asztalitenisz Versenyre.

Véradás lesz az Ipartestület Székházában
2016. Augusztus 12. 15:33, péntek | Helyi

Véradás lesz az Ipartestület Székházában

Augusztusban is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot.