2024. április 29, hétfő - Péter

2018. Június 04. 10:43, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

16 településről érkeztek hozzánk köztisztviselők

Június 1-jén (pénteken) sporttal, főzőversennyel, horgászattal ünnepeltek a városunkba érkező 28 önkormányzati, polgármesteri, járási hivatal köztisztviselői.

A rendezvény párhuzamosan három helyszínen zajlott. A főzőversenynek, a kispályás labdarúgásnak, pétanque-nek, íjászatnak, lengőtekének, streetballnak, futásnak és tenisznek a Honvéd sportpálya adott otthont, az asztaliteniszt a Platán iskolában, a horgászatot pedig a záportározónál tartották.

Több hónapos szervező munka áll az ezer vendég méltó fogadása mögött, mely munkáért külön köszönetet mondott Csányi József polgármester Bajzák Andreának és Lénárt Józsefnek. A lebonyolításban pedig a félegyházi hivatali dolgozók, a KVI munkatársai, helyi testnevelő tanárok és közfoglalkoztatott munkatársak segédkeztek.

Szerencsére az időjárásra sem volt panasz. A tikkasztó hőség csillapítására párakapuk és hűtött italok szolgáltak. Ebédre pedig a főzőversenyen készült finom falatokból került az asztalokra.