Hírek
2017. Május 30. 17:10, kedd |
Helyi sport
Forrás: Kószó Éva
24. alkalommal rendezték meg a Kiskun Kupa Utcai Futóversenyt

2017. május 27-én került megrendezésre a Jogging Szuperinfó Plus Futóklub versenye, a XXIV. KISKUN KUPA UTCAI FUTÓVERSENY, melynek a Honvéd Sporttelep adott otthont.
Kicsik és nagyok egyaránt színvonalas versenyen vettek részt a közel 80 főt számláló megmérettetésen.
A futóversenyek között a Szentesi Kiss Bálint kötélugró klub tagjai mutatták be a kötélugró tudásukat és Vízhányó Zoltán instruktor vezetésével az érdeklődök megismerkedhettek a sport poharazással (SPORT POHA-RAK)
A legnépesebb iskola díjért járó kupát és a 20.000 Ft ajándékutalványt a Constantinum Általános Iskola nyerte.
A verseny fő támogatói:
Köszönet a fő támogatóknak és az egyesület gyerekeinek és szüleiknek, akik önzetlenül segítették és a támogatták a sikeres versenyünket.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 14. 13:45, vasárnap | Helyi sport
Közel 250 résztvevővel rendezték meg a Ludas Matyi Futamot Kiskunfélegyházán
A Jogging Plus Sportegyesület hetedik alkalommal szervezte meg a Ludas Matyi Futamot, amely a XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaként, 2025. szeptember 13-án zajlott.
2025. Szeptember 12. 10:10, péntek | Helyi sport
Kunkarika 2025 – Kerékpáros Teljesítménytúra Kiskunfélegyházáról
Egy családias hangulatú, Kiskunfélegyházáról induló kerékpáros teljesítménytúrára invitálnak mindenkit 2025. szeptember 28-án, vasárnap 10 órától.
2025. Szeptember 11. 23:57, csütörtök | Helyi sport
Nemzetközi sikerekkel indították az őszi szezont a birkózók
A birkózók külföldi megmérettetésekkel indították az őszi versenyszezont.
2025. Szeptember 02. 15:24, kedd | Helyi sport
Dobos Eszter, országos bajnok
2025. augusztus 30-31-én került megrendezésre az MLSZSZ szabadidős verseny ORSZÁGOS BAJNOKI DÖNTŐJE Simonpusztán.