2020. február 26, szerda - Edina

XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programja

Huszonegyedik alkalommal rendezik meg 2019. szeptember 6-án és 7-én
a Kiskunfélegyházi Libafesztivált.

Az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2019. szeptember 6-7. között megrendezésre kerülő XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál programjaira.

2020. Február 26. 10:45, szerda | Helyi

A kommunizmus áldozataira emlékezett városunk

A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából február 25-én a vasútállomás előtti Návay Lajos- emlékműnél koszorúzási ünnepséget tartottak.

2020. Február 26. 09:43, szerda | Helyi

Rendhagyó történelemórát tartottak a Gulag Gupvi-ról

A kommunista diktatúra áldozatainak világnapján rendhagyó történelemórát tartottak a félegyházi középiskolásoknak a Városháza dísztermében.

2020. Február 26. 09:00, szerda | Helyi

Tormay Cecile emlékét őrzi a Hattyúház udvarán felavatott dombormű

A mészkő alapokon nyugvó bronz domborművet február 25-én avatták fel a Hattyúház külső udvarán, ahol Kállainé Vereb Mária könyvtárigazgató ismertette a századforduló legnagyobb magyar írónőjének életútját.

2020. Február 25. 20:18, kedd | Helyi

Már nem őröl, de hűen őrzi az emlékeket

Lezárultak a Kiskun Múzeum udvarán magasodó Pajkos-Szabó-féle szélmalom felújítási munkálatai.