2020. szeptember 22, kedd - Móric

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport
Forrás: Seres László

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

A díjazottak Balla László alpolgármestertől vehették át az oklevelet-, érmet-, ajándéktárgyat.

Számtalan önkéntes segítőjének-, a támogatóknak- és az intézmény vezetésének
köszönetét fejezi ki Retkes Péter (az iskola egykori diákja) főrendező.

Reményeink szerint a rendezvénysorozat jövőre is folytatódik - nyilatkozta Seres László versenybíró.