2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2019. November 08. 10:40, péntek | Helyi
Forrás: KEOL

2,4 milliót talált a padláson: azonnal el is lopta

Egy 46 éves kiskunfélegyházi férfi a gyanú szerint 2019 augusztusában nagy értékű valutát tulajdonított el Gátér községben.

A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a 46 éves kiskunfélegyházi férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint 2019 augusztusában nagy értékű valutát tulajdonított el Gátér községben.

A férfi a megalapozott gyanú szerint 2019. augusztus 14. és 2019. augusztus 19. között felújítási munkákat végzett a sértett gátéri házánál, amely során a padlásról ellopta a sértett által fémdobozban őrzött 8.100 svájci frank (megközelítőleg 2.400.000 forint értékű) valutát.

A járásbíróság a büntetett előéletű gyanúsított letartóztatását a bűnismétlés lehetőségének és a bizonyítás megnehezítésének megakadályozása érdekében rendelte el, mivel esetében megalapozottan feltehető, hogy szabad lábon hagyása esetén nem megengedett módon próbálná meg befolyásolni a bizonyítást.

A bíróság döntését az ügyész tudomásul vette, míg ellene a gyanúsított és védője fellebbezést jelentett be, amelyről a Kecskeméti Törvényszék dönt.

(Forrás: KEOL)

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni