Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2013. December 20. 15:11, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

300 millió forintos karácsonyi ajándékot kapott városunk

300 millió forintos karácsonyi ajándékot kapott városunk

300 millió forint vissza nem térítendő támogatásban részesült Kiskunfélegyháza városa a Kormány december 17-én hozott határozata értelmében.

300 millió forint vissza nem térítendő támogatásban részesült Kiskunfélegyháza városa a Kormány december 17-én hozott határozata értelmében. A pénzt a feladatellátás biztonságos finanszírozására fordítják. A városuk Bács-kiskun megyében, két város mellett, a legmagasabb összegű támogatást kapta. Kiskunfélegyháza – a mostani 300 millió forinttal együtt – közel egymilliárd vissza nem térítendő támogatást kapott ez idáig a belügyminisztériumtól – jelentette be ma (december 19-én) Kapus Krisztián, Kiskunfélegyháza polgármestere.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 22:17, csütörtök | Helyi

250 millió forint támogatásban részesültek a Kiskunmajsai járás települései

2025. szeptember 18-án, ünnepélyes keretek között adták át a Versenyképes Járások Program támogatói döntéseit Kiskunmajsán, a Konecsni György Művelődési Központban.

2025. Szeptember 18. 15:24, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi

Sokba kerül a reggeli száguldozás

Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.

2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi

Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat

A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.