Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2023. Szeptember 12. 15:26, kedd | Helyi sport

A birkózók sikert sikerre halmoztak az elmúlt hétvégén

A birkózók sikert sikerre halmoztak az elmúlt hétvégén

Kiskunhalason, szombaton a 6-10 évesek mutathatták meg oroszlánkörmeiket, itt még a lányok a fiúk között versenyezhettek.

Aranyérmet ketten tudtak szerezni: Nagy Noémi és Bárány-Almási Ádám.
Ezüstérmesek: Kotroczó Csenge és Sárkány Dominik.
Bronzérmesek: Dobák Luca, Nagy Nóra, Bakó Dáriusz, Bódi Bence és Bódi Milán.



Vasárnap ugyanitt zajlott a Veterán Országos Bajnokság, ahol félegyházi színekben versenyzett Biblia Róbert nevelőedzője, a szászrégeni Peres Miklós és barátja, Podar Cosmin Horatiu is. Előbbi ezüst, utóbbi aranyéremmel térhetett haza.


Az U14-es korosztály legjobbjai a lengyelországi Kielcében mérettették meg magukat. Közülük többen esélyesek a jövő évi serdülő válogatottságra, ennek megfelelően rendkívül sikeresen szerepeltek. Öt versenyző közül mindannyian az első helyen végeztek, általában 4-5 győzelmet aratva. Itt közel 300 versenyző küzdött.
Győztesek: Bárány-Almási Bianka, Hideg Balázs, Nagy Hunor, Nagy Máté és Tapodi Norbert.
A korondiakkal és egy szegedi fiúval kiegészülve közös csapattal vettünk részt, közülük aranyérmesek: Barabás-Ágoston Anna, Fülöp Kristóf, Nagy Tamás, Moldován Vencel és Virágh Bekény. Bronzérmes: Tófalvi Tamás, ötödik: Nagy Tibor.
Csapatban a harmadik helyet sikerült megszerezni, a 26 klub közül.

Szabó József

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 17. 11:29, hétfő | Helyi sport

Óriási sikert aratott a Kiskunfélegyházi Birkózó SE U13-as leánycsapata

Szigetvár adott otthont annak az országos döntőnek, ahol a 16 legjobb diák korosztályú csapat mérte össze tudását.

2025. November 02. 21:09, vasárnap | Helyi sport

Nemzetközi mezőnyben bizonyítottak a félegyházi birkózólányok

Csepelen, a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián rendeztek egy nagyon erős nemzetközi versenyt, a 12-13 éves fiatal birkózóknak.

2025. Október 22. 11:46, szerda | Helyi sport

Sikert sikerre halmoztak a kiskunfélegyházi birkózók a hétvégén

A kiskunfélegyházi birkózók a négy égtáj felé vették az útjukat az elmúlt hétvégén és sikeresen szerepeltek mindenhol.

2025. Október 12. 21:48, vasárnap | Helyi sport

A kiskunfélegyházi birkózó, aki 25 év után is példát mutat a fiataloknak

Ezen a héten zajlott Tatabányán a Veterán Világbajnokság, ahol kiskunfélegyházi birkózó – Fekete László - is szőnyegre léphetett.