Hírek
2016. Október 11. 07:36, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
A bugaci ingatlanban tárolta a veszélyes hulladékot

Egy román férfi a bugaci ingatlanban tárolta a veszélyes és nem veszélyes hulladékokat.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytatott hulladékgazdálkodás rendjének megsértése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt L. M. 21 éves román állampolgárral szemben.
A férfi 2015-től az egyik bugaci ingatlanban gépjárműveket, autóroncsokat, alkatrészeket, illetve különböző veszélyes és nem veszélyes hulladékot gyűjtött és tárolt. A bérelt ingatlan fedetlen, földes területén több helyen olajszármazékoktól származó elfolyások is voltak.
A rendőrök a napokban befejezték a nyomozást, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldték meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.
(Fotónk illusztráció.)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 09:58, hétfő | Helyi
Erre figyeljen, ha kiadja a lakását!
A kiadó ingatlanok piacának csúcsszezonja augusztusra és szeptemberre esik, évek óta ilyenkor keresnek a legtöbben bérelhető házat, lakást.
2025. Augusztus 03. 08:36, vasárnap | Helyi
Félegyházi Napok 2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2025. augusztus 19-20-án megrendezésre kerülő FÉLEGYHÁZI NAPOK programjaira.
2025. Augusztus 03. 08:19, vasárnap | Helyi
„Minden település számít” Újabb közlekedési beruházást adtak át
Cél, hogy minden vármegyei településre, a legkisebbekre is jusson támogatás
2025. Augusztus 03. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. augusztus 3. - ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP