Hírek
2015. Január 17. 07:00, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
A Constantinum nyitotta meg a szalagavatók sorát

Január 16-án (pénteken) 17 órai kezdettel rendezte meg Szalagavató Ünnepségét a Constantinum Intézmény.
A hagyományokhoz hűen, idén is a Constantinum Intézmény kezdte meg a szalagavató ünnepségek sorát városunkban. A jeles eseményre 2015. január 16-án (pénteken) került sor az intézmény sportcsarnokában.
A rendezvényt Mindák József intézményvezető nyitotta meg. Ünnepélyes szavakkal köszöntötte a megjelent vendégeket, a tanári kart, a lelki vezetőket és kiváltképp a végzős diákokat. Szívhez szóló mondatai nem csak méltó útravalóúl szolgáltak az utolsó éves tanulóknak, hanem elgondolkodtatták szüleiket és az ünnepi alkalomra összegyűlt vendégeket is.
A végzősök szórakoztatására készült műsorból nem hiányzott a népszerű palotás tánc, melyet a rendezvény nyitányaként roptak el a ballagtató diákok. Ezt követően pedig humoros, látványos és érdekes műsorszámok sora gondoskodott arról, hogy mind a végzősöknek, mind pedig a vendégeknek maradandó emlékkel szolgáljon a jeles esemény.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.