2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2014. Szeptember 25. 08:21, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

A diákok kezébe került a város kulcsa

Ünnepélyes keretek között vette át az „uralmat” ma (szeptember 25-én) reggel a város felett a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat. A város kulcsát Kapus Krisztián polgármester adta át Bálint Lívia diákpolgármesternek. A GYIÖK másfél évtizedes múltra visszatekintő programja idén a sport jegyében zajlik. A program keretében a kiskunfélegyházi sportegyesületek, klubok mutatkoznak be. Mindemellett számtalan játék, ügyességi vetélkedő várja ma a fiatalokat a Petőfi téren.
A 16. Városi Diáknap programjai:

13 óra: alsó tagozatosoknak
- aszfaltrajz-készítés
- játékos vetélkedő (iskolánként 10 fős csapatok):

14 óra: felső tagozatosoknak
- játékos vetélkedő (iskolánként 10 fős csapatok)

15 óra: középiskolásoknak
- játékos vetélkedő (iskolánként 10 fős csapatok)

14-17 óra között folyamatosan a sátrakban a Natura Hungarica Alapítvány szervezésében:
lelkiállapot-felmérés
keménytarhonya-főzés online és offline
kenyér-tenyér jósda
gardrób-tuning
az én cyber-storym
illetve lovaskocsis városnézés
a felállított sátrakban és at éren:
- a kiskunfélegyházi sportegyesületek sportági bemutatója

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.