Hírek
2015. Július 11. 07:19, szombat |
Helyi
Forrás: HVG
A hétvégére visszatér a kánikula
Vasárnap lesz melegebb, itt-ott 33 fok is lehet, de délutántól egyre erőteljesebb felhősödésre számíthatunk, és este már záporokra, zivatarokra is számítani kell.
Vasárnap lesz melegebb, itt-ott 33 fok is lehet, de délutántól egyre erőteljesebb felhősödésre számíthatunk, és este már záporokra, zivatarokra is számítani kell.Szombaton nem lesz olyan erőteljes a felmelegedés, de zavartalan napsütés várható.
Szombaton derült idő várható, csak kevés helyen lehet némi gomoly- illetve fátyolfelhő. Csapadék nem lesz - írta előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az északnyugati szél a nappali órákban az ország középső harmadán gyakran megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 8 és 13 fok között alakul, az Északi-középhegység völgyeiben és a Nyírségben néhány fokkal hidegebb, a Balaton környékén enyhébb lehet a hajnal. A legmagasabb nappali hőmérséklet 24 és 29 fok között várható.
Vasárnap a nap nagy részében napos idő várható kevés gomoly- és fátyolfelhővel, majd egyre több helyen erőteljes felhősödésre számíthatunk. Estig csapadék nem valószínű, estétől a Dunántúl nyugati részén és Északkelet-Magyarországon záporok lehetnek, amelyek délkelet felé húzódnak át. Helyenként zivatar is előfordul.
A nyugati szél időnként megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 9 és 16, a legmagasabb nappali hőmérséklet 28 és 33 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 11:41, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Február 25. 09:21, szerda | Helyi
Nem történt környezetszennyezés a kiskunfélegyházi üzemi esemény során
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a közösségi médiában megjelent fényképpel kapcsolatban haladéktalanul egyeztetett az érintett gazdasági társasággal.
2026. Február 23. 18:58, hétfő | Helyi
Sikeres szereplés a regionális rézfúvós versenyen
2026. február 20-án rendezték meg az I. Dél-Alföldi Regionális Rézfúvós Versenyt Kecskeméten az M. Bodon Pál Alapfokú Művészeti Iskolában.
2026. Február 23. 09:51, hétfő | Helyi
Dobogón a kitartás – A Jogging Plus Triatlonosai az év legjobbjai között
Február 21-én a Magyar Triatlon Szövetség megrendezte az MTSZ Díjátadó Gála ünnepséget Veresegyház városában, a Kucsai Tamás Városi Sportcsarnok helyszínén, ahol a 2025-ös év legkiválóbb sportolóit köszöntötték.
