2024. május 7, kedd - Gizella

2013. Június 22. 13:22, szombat | Helyi
Forrás: - Gulyás -

A kiskunfélegyházi közszolgálati dolgozók sportban is bizonyítottak

Kecskeméten rendezték meg idén a Bács-Kiskun Megyei Közszolgálati Dolgozók XI. Szabadidősport Napját. A június 21-én megtartott rendezvényen a kiskunfélegyházi önkormányzat (és járás) – közel 60 fővel – a legnépesebb csapatként vett részt a megyei vetélkedésen. Kispályás labdarúgás, Tó-futás, városismereti verseny, sakk, strandröplabda, horgászat, streetball, úszás, petanque, főzőverseny sportágakban lehetett indulni. Kiskunfélegyháza csapata – először ért el helyezést – mégpedig I. helyezett lett az összetett csapatversenyben. Így elnyerte és egy évig őrzi a Bács-Kiskun Megyei Szabadidősport Szövetség által felajánlott vándorserleget, továbbá örökre megkapta annak kicsinyített másást.

Fotók: Szabó Gábor

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.