Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2014. December 13. 19:34, szombat | Helyi
Forrás: -Szerk.-

A legszebb ajándék a szeretet!

A legszebb ajándék a szeretet!

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt.

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt. A rendezvényen közreműködtek az Alapfokú Művészeti Iskola diákjai.

A rendezvényen közreműködtek az Alapfokú Művészeti Iskola diákjai.

Kimerjük-e mondani egymásnak, hogy te nagyon fontos vagy nekem, szeretlek téged. Van-e bátorságunk ahhoz, hogy az életünkből valamit oda adjunk a másiknak. Ez én vagyok, ezt neked adom! Biztos vagyok abban, hogyha önmagunkat adjuk ajándékba, akkor a megajándékozottak arca fel fog derülni, hisz azt kapják, amire legjobban szükségük van – mondta el a mai adventi gyertyagyújtáson a karácsonyi ajándékozás kapcsán Hajagos Gyula atya, a Szent István templom plébánosa.

(Fotók: Gulyás Sándor)

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi

Sokba kerül a reggeli száguldozás

Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.

2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi

Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat

A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.

2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi

Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon

Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.

2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi

Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén

A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.