Hírek
2025. Április 03. 08:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A Magyar Honvédség fertőtlenítési feladatokat lát el száj- és körömfájás betegséggel érintett helyeken
Tekintettel arra, hogy az elmúlt napokban újabb hazai marhatelepeken jelent meg a ragadós száj- és körömfájás betegség, az új intézkedések következtében a Magyar Honvédség az érintett kijelölt helyeken fertőtlenítési feladatokat lát el - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
Szalay-Bobrovniczky Kristóf bejegyzésében azt írta: a Magyar Honvédségre lehet számítani.
Katonáinkkal csakúgy, mint a tavalyi árvíz idején, most is készen állunk, és segítünk, ahol kell - hangsúlyozta a tárcavezető.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
