Városlista
2025. június 30, hétfő - Pál

Hírek

2018. Július 03. 12:13, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

A szakmai gyakorlaton parkolót építettek

Július 3-án újabb parkolót adtak át a Kun utca és a Bajcsy-Zsilinszky utca sarkán.

Az 5 férőhelyes parkoló költségeit városunk önkormányzata vállalta magára, a kivitelezés pedig a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégium diákjainak szakmai képzésével kapcsolódott össze, akik Balogh László szakoktató irányításával végezték el a munkát – tudtuk meg Balla László alpolgármestertől, a körzet önkormányzati képviselőjétől.

Azt is megtudtuk az alpolgármestertől, hogy ősztől folytatódik a parkoló környékének fejlesztése. Az iskola növendékei által a tanév folyamán legyártott nagyobb méretű járólapok és szegélykövek ekkor kerülnek a helyükre és megújulhat ezen járdaszakasz is. De arra is ügyelnek a kivitelezéskor, hogy a zöldfelület ne csökkenjen, így a munkálatok zárásaként rendezett környezet fogja fogadni az iskola gyakorlóépülete mellett parkolni szándékozó pedagógusokat.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 30. 13:18, hétfő | Helyi

Tizedik alkalommal rendezték meg a Sörfesztivált Kiskunfélegyházán

Június 27-28-án a Kiskun Múzeum varázslatos udvarán rendezték meg a jubileumi, tízéves Sörfesztházát.

2025. Június 30. 12:30, hétfő | Helyi

Holnap szünetel az ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2025. július 1-jén (kedden) szünetel.

2025. Június 29. 07:15, vasárnap | Helyi

2,6 milliárd forintból fejlesztik az aktív turizmust Bács-Kiskunban

Aláírták a támogatói szerződéseket.

2025. Június 29. 07:03, vasárnap | Helyi

7 hihetetlen orvosi áttörés, amelynek milliók köszönhetik az életüket

Az inzulintól a szervnyomtatásig...