Hírek
2016. Február 21. 10:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Adrienn
A szürke napok színes világa

Hangulatos zenével és sok-sok színezővel várták február 20-án a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Színe-Java Klubfoglalkozására az érdeklődőket.
A színezőkönyvek – újságok óriási népszerűségnek örvendenek világunkban. Ennek oka nagyon egyszerű: a stresszoldó, felszabadító tevékenység előhozza a lelkünk mélyén rejlő kreativitást, különösebb kézügyesség nélkül is megtapasztalhatjuk az alkotás örömét és semmihez nem fogható elégedettséggel tölt el bennünket, mikor egy-egy aprólékosan kidolgozott mű a kezünk által elkészül.
A könyvtárban ezúttal is sok remekmű készült el, s mint a képekből is látható képviseltette magát szinte minden korosztály a délelőtt folyamán.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 09:10, kedd | Helyi
Jóga Világnap Kiskunfélegyházán: fedezd fel a belső egyensúlyt!
Kiskunfélegyházán már nyolcadik alkalommal csatlakoznak a jóga kedvelői a Jóga Világnapja rendezvénysorozathoz, ezáltal is erősítve a közösség összetartozását és a jóga által nyújtott testi-lelki feltöltődést.
2025. Június 16. 15:05, hétfő | Helyi
Felújítási munkálatok miatt lezárásra kerül a Kossuth utca Attila utca és Dózsa György utca közötti szakasza
2025. Június 16. 08:49, hétfő | Helyi
Sok látogatót vonzott a repülőtér családi napja
Több százan választották hétvégi kikapcsolódásként a repülőtér Repülj a nyárba! címmel meghirdetett családi napját.
2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. június 15. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA