Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2017. Január 25. 10:52, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

A városért és lakóiért imádkoznak

A városért és lakóiért imádkoznak

Február 2-án Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén a hagyományokhoz hűen szentmise kerül bemutatásra a Sarlós Boldogasszony Templomban, melyen városunk vezetői és lakossága együtt imádkoznak.

A 17.30 órakor kezdődő Kiskunfélegyházáért és annak lakóiért tartandó ünnepi szentmisére szeretettel várnak minden kedves félegyházi és környékbeli lakost.

(Fotó: 2016. évi archív)

Címkék: ima, mise, városért

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi

Sokba kerül a reggeli száguldozás

Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.

2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi

Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat

A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.

2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi

Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon

Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.

2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi

Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén

A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.