2020. szeptember 19, szombat - Vilhelmina

2020. Szeptember 15. 08:51, kedd | Helyi
Forrás: hirado.hu

A visszaszámlálás elkezdődött, de ma még nyár lesz

Derült vagy gyengén felhős idő várható csapadék nélkül. Az északkeleti, keleti szél többnyire mérsékelt marad.

A legmagasabb keddi nappali hőmérséklet 27 és 33 között valószínű – olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapján.

Késő estére 16 és 23 fok közé csökken a hőmérséklet.
A későnyári meleg napok sora az előrejelzések szerint csütörtökön megtörik, amikor a hosszabb-rövidebb ideig tartó napsütés mellett egyre többfelé megnövekszik majd a felhőzet. Szórványosan előfordul zápor, zivatar, eleinte főleg nyugaton és északon, majd másutt is. A szél északira fordul, sokfelé megélénkül, helyenként megerősödik. Zivatar térségében viharos lökések is lehetnek. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet akkor 11 és 17, a legmagasabb nappali hőmérséklet 25 és 31 fok között valószínű.

A címlapfotó illusztráció.

2020. Szeptember 18. 15:14, péntek | Helyi

Új vágóüzemmel gazdagodott az Integrál Zrt. Baromfifeldolgozója

A mintegy 1,4 milliárd forint összegű fejlesztést a Pénzügyminisztérium a nagyvállalati beruházási támogatási programban 559 millió forint vissza nem térítendő támogatással segítette.

2020. Szeptember 18. 13:55, péntek | Helyi

A Magyar Kórházszövetség életműdíját idén Dr. Svébis Mihály főigazgató kapta

A Varga Ferenc díj a Magyar Kórházszövetség életműdíja a kórházszövetség ügyében kiemelkedő munkát végző személyiségnek.

2020. Szeptember 17. 16:20, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

2020. Szeptember 17. 15:45, csütörtök | Helyi

„Valaki lakik a város alatt” szabadulószoba Kiskunfélegyházán

Két bűnmegelőzési témájú szabadulószobát mutattak be Kiskunfélegyházán a rendőrök.