Hírek
2016. Október 31. 11:45, hétfő |
Helyi
Forrás: Halasiné Papp Anett
Adjunk lehetőséget a koraszülött kisbabáknak az egészséges fejlődéshez

Halasiné Papp Anett a “Biomami kipróbálja” Facebook-csoport ötletgazdája adománygyűjtést szervez a Kecskeméti Koraszülött Osztály javára.
Az alábbiakban a gyűjtés szervezőjének levelét olvashatják.
Halasiné Papp Anett vagyok, két gyönyörű kisfiú édesanyja és a „Biomami kipróbálja” Facebook-csoport megálmodója. Az egészséges életmód témakörében tartott előadásaimon gyakran találkozom olyan édesanyákkal, akiknek kisbabájuk koraszülött volt. Illetve én magam is majdnem ide kerültem, ugyanis a kisebbik fiacskámnál kétszer kellett leállítani az idő előtt beindult szülést. Családi és baráti körömben is vannak csodaszép gyerekek, akik koraszülöttként jöttek a világra és azóta életerős, huncut kisgyermekekké váltak. Ehhez pedig kellett a kecskeméti Koraszülött Osztályon dolgozók áldozatos és lelkiismerettel teli munkája is. Nekik szeretnék most segíteni egy jótékonysági adománygyűjtés keretében.
Dr. Kelemen Edit főorvosnő elmondta, hogy szükségük lenne egy nagy teljesítményű Bioptron lámpára, ami nagyban hozzájárulna a babák gyógyulásához. Az összegyűlt adományt ezen felül a lélegeztetőgépek speciális, egyszer használatos eszközeire használnák fel.
Akinek lehetősége van támogatni a gyűjtést, többféle módon ajánlhatja fel segítségét: Utalhat a külön erre a célra létrehozott bankszámlára is. A közlemény rovatba kérem feltüntetni: „Hírös Koraszülöttekért” Bankszámlaszám: 11773322-02124809
Aki nem szeretne utalni, az személyesen is megteheti nálam az anyagi segítséget, természetesen átvételi elismervénnyel igazolva a befizetést!
Ezen felül szívesen fogadnak pihe-puha babatakarókat, kis sapkákat és 56-os méretnél kisebb ruhákat is! Minden apró segítség egy lehetőség lehet a csöppnyi, korábban érkezett Életeknek!
Akinek bármilyen kérdése van, forduljon hozzám bizalommal!
Halasiné Papp Anett
Facebook link: https://www.facebook.com/bosojka?fref=ts
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 09:58, hétfő | Helyi
Erre figyeljen, ha kiadja a lakását!
A kiadó ingatlanok piacának csúcsszezonja augusztusra és szeptemberre esik, évek óta ilyenkor keresnek a legtöbben bérelhető házat, lakást.
2025. Augusztus 03. 08:36, vasárnap | Helyi
Félegyházi Napok 2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel meghívja Önt és kedves családját a 2025. augusztus 19-20-án megrendezésre kerülő FÉLEGYHÁZI NAPOK programjaira.
2025. Augusztus 03. 08:19, vasárnap | Helyi
„Minden település számít” Újabb közlekedési beruházást adtak át
Cél, hogy minden vármegyei településre, a legkisebbekre is jusson támogatás