2024. május 7, kedd - Gizella

2019. Augusztus 06. 08:02, kedd | Helyi
Forrás: Ónodi Áprád

Ahol a három kerék többet jelent a négynél: Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó hatodszorra is!

Kiskunfélegyházán hatodik alkalommal rendezik meg Közép-Európa
legnagyobb oldalkocsis találkozóját.

A rendhagyó nemzetközi motoros közösség tagjait nem csak a féktelen szórakozás köti össze, hanem a család, a gyerekek, az esélyegyenlőség, a kutyusok szeretete, a végeláthatatlan motorostúrák, a technikai elhívatottság és immár a Kiskunfélegyházi Parkerdő második otthonukként. A bábeli zűrzavarban olyan nemzetközi barátságok születnek, amelyek nem igényelnek valódi idegennyelv tudást, a foszlányokból és a mutogatásból is megértik egymást tucatnyi nemzet oldalkocsisai, ha végre hasonszőrűekkel találkozhatnak. 2019-ben sem lesz ez másként. A program gerincét képezik a mindennapos gyermekmotoroztatások, az oldalkocsis kiállítás, az oldalkocsis szépségverseny, a vezetett túra, a jobbnál jobb felnőtt- és gyermekkoncertek, a parádés felvonulás és kaszkadőr show, valamint a hétvége abszolút fénypontja, a flúgos futam őrültebbnél őrültebb oldalkocsisokkal a szomszédban található kiskunfélegyházi motocross pályán. A főszervezők, a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület és a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület szeretettel várnak mindenkit már csütörtöktől az oldalkocsisok "nyári Karácsonyára".

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból