Hírek
2019. Július 17. 08:16, szerda |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Akár 30 fok is lehet ma

Szerdán napközben gomolyfelhős idő várható sok napsütéssel.
Az ország döntő részén csapadék nélkül, de este, késő este az Alpokalján néhol zápor esetleg előfordulhat, sőt a nyugati határvidékre egy-egy zivatar is besodródhat – tájékoztat az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az északnyugati szelet élénk, az ország középső harmadában olykor erős széllökések kísérik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 26 és 30 fok között valószínű.
Késő estére 15 és 23 fok közé hűl le a levegő. Este eleinte nyugaton, majd délen is megnövekszik a felhőzet, másutt kissé felhős vagy derült marad az ég. Elsősorban a Dunántúlon várható többfelé zápor, zivatar az éjszaka folyamán.
A légmozgás többnyire mérsékelt marad, de zivatarok mentén átmeneti szélerősödés előfordulhat. A késő esti 15, 23 fokról hajnalra 10 és 17 fok közé hűl le a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 08. 12:14, csütörtök | Helyi
Kiskunfélegyházi Országos Kirakodó vásár időpontja: 2025. május 11., vasárnap
2025. Május 08. 09:29, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Helyi
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 11:17, szerda | Helyi
Bichon találkozóra várják az érdeklődőket
Sok szeretettel várunk minden kedves Állatbarátot kistestű kedvencével 2025. május 11-én (vasárnap) 11 óratól - 17 óráig.