2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2013. Április 18. 02:14, csütörtök | Helyi önkormányzati
Forrás: www.kozigallas.gov.hu

Aljegyző kerestetik

Kiskunfélegyháza Város Polgármestere pályázatot hirdet aljegyzői munkakör betöltésére.

Kiskunfélegyháza Város Polgármestere a köztisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. tv. 45 § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet
Aljegyző munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozatlan időre szól 3 hónap próbaidő kikötésével

A munkavégzés helye:
6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1.

Ellátandó feladatok:
A Jegyző helyettesítése annak távolléte esetén és a jegyző által meghatározott egyéb feladatok ellátása.
Jegyzői Titkárság vezetése.
Részt vesz a képviselőtestületi üléseken, a bizottsági üléseken és ott a tevékenységét érintő felmerült kérdésekben állást foglal.
Együttműködik és kapcsolatot tart a képviselőtestület tagjaival, bizottságaival, a Polgármesteri Hivatal Osztályaival, az Önkormányzat valamennyi intézményével, egyéb társhatóságokkal.

A munkakör betöltője irányítása alá tartozó szervezeti egységek megnevezése:
Jegyzői Titkárság

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
Aljegyzői munkaköri leírás alapján.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. tv., valamint Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Főiskola, igazgatásszervezői vagy állam- és jogtudományi doktori képesítéssel vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképesítéssel, és a Kttv. 247. § (4) bekezdésben meghatározott esetet kivéve – jogi vagy közigazgatási szakvizsgával, vagy a Közigazgatási Továbbképzési Kollégium által a teljeskörűen közigazgatási jellegűnek minősített tudományos fokozat alapján adott mentesítéssel rendelkezik és legalább kétévi közigazgatási gyakorlatot szerzett.

Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Legalább két év jegyzői vagy aljegyzői munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat, B. kategóriás jogosítvány, felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Részletes szakmai önéletrajz, a pályázó eddigi munkaköreinek és tevékenységének leírása, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány – vagy az erkölcsi bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás -, az iskolai végzettséget, képesítést igazoló okiratok másolata, személyes adatok kezelésére vonatkozó nyilatkozat. Nyilatkozat vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítéséről.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2013. május 15. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. május 10.

A pályázat benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala címére (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1.) történő megküldésével. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 42-7/2013., valamint a munkakör megnevezését: Aljegyző
Személyesen Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatal Jegyzői Titkárságán 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth L. u. 1. I. em. 30.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának rendje:
Az érvényes pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója bírálja el. A pályázó kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázatot érvénytelennek nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje: 2013. május 13.

2024. Május 16. 08:25, csütörtök | Életmód

Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?

A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára

2024. Május 16. 07:59, csütörtök | Külföld

Megműtötték a szlovák miniszterelnököt, túl van az életveszélyen

A szlovák miniszterelnök már túl van az életmentő műtéten, jelenleg stabil állapotban van.

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 16. 07:54, csütörtök | Külföld

Már június végén megtartják az első nyilvános vitát Donald Trump és Joe Biden között

Már június végén megtartják az amerikai elnökjelöltek első nyilvános televíziós vitáját Joe Biden és Donald Trump között, majd szeptember elején második alkalommal is szembenézhet egymással a demokrata és a republikánus jelölt.