2024. május 9, csütörtök - Gergely

Forrás: Félegyházi Közlöny

Állampolgári eskü a Városházán

Öten tettek állampolgársági esküt május 8-án a kiskunfélegyházi városházán

Öten tettek állampolgársági esküt május 8-án a kiskunfélegyházi városházán. Az egyszerűsített honosítási eljárásról szóló törvény 2010. augusztus 20-án lépett hatályba, alkalmazni 2011. január 1-jétől lehet. Kiskunfélegyházán ez idáig kétszáznál többen éltek törvény adta lehetőségükkel. A magyar állampolgárságot igazoló okmányokat Kapus Krisztián polgármester adta át.

2024. Május 09. 09:43, csütörtök | Sport

Konferencia Liga: Elsőként a Fiorentina jutott döntőbe

2024. Május 09. 09:40, csütörtök | Kék hírek

Lőfegyvereket és hangtompítókat találtak a pénzügyőrök egy albán autóban

Lőfegyvereket és hangtompítókat találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy albán rendszámú autóban az M5-ös autópálya hetényi pihenőhelyén.

2024. Május 09. 09:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor fogadta az állami látogatásra Magyarországra érkező kínai államfőt

Orbán Viktor miniszterelnök és felesége, Lévai Anikó szerda este a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren fogadta Hszi Csin-pinget, a Kínai Népköztársaság elnökét és házastársát

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.