2021. január 16, szombat - Gusztáv

2021. Január 08. 11:05, péntek | Helyi
Forrás: -szerk.-

Állat- és Kirakodóvásár lesz Kiskunfélegyházán vasárnap

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat és Vásározókat, hogy 2021. január 10-án, vasárnap megrendezésre kerül az Állat- és Kirakodóvásár Kiskunfélegyházán.

Minden vásárban tartózkodó köteles az orrát és száját eltakaró szájmaszkot viselni. (Kivétel a 6 évnél fiatalabb gyermek)

Kérjük a vásár alatt, a vészhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések szigorú betartását!

Piac és vásárüzemeltetési részleg

2021. Január 16. 16:00, szombat | Helyi

A macskák ezért nem érzik az édeset

Ha nem figyelünk oda, cicánk könnyen ellophatja a reggeli szendvicsre feltett felvágottat, a desszertet azonban már kevésbé kell féltenünk tőle.

2021. Január 16. 14:42, szombat | Helyi

Rengeteg szakdolgozó otthagyná a fekvőbeteg-ellátást

A fekvőbeteg-ellátásban dolgozók csaknem fele elhagyná az állami egészségügyet - derült ki egy friss felmérésből. Tízből kilenc egészségügyi szakdolgozó a fizetésével is elégedetlen.

2021. Január 15. 13:32, péntek | Helyi

Pingvinbébi született Szegeden

Pápaszemes pingvin kelt ki a Szegedi Vadasparkban, ez az első fióka, amelynek már egyik szülője is a Tisza-parti városban jött világra

2021. Január 14. 19:01, csütörtök | Helyi

Elhunyt Szecskó Péter nívódíjas félegyházi grafikusművész

70 éves korában elhunyt Szecskó Péter kiskunfélegyházi nívódíjas, Holló László-díjas, Félegyháza Művészetéért-díjas grafikusművész.