Városlista
2026. augusztus 3, hétfő - Hermina

Hírek

2015. Június 02. 11:56, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Almaszüret bölcsiseknek és ovisoknak

Almaszüret bölcsiseknek és ovisoknak

Ma (június 2-án) a Móra Ferenc Művelődési Központban "Almafácska" címmel előadást tartott a Ciróka Bábszínház az bölcsődéseknek és az óvodásoknak.

Ma (június 2-án) a Móra Ferenc Művelődési Központban "Almafácska" címmel előadást tartott a Ciróka Bábszínház az bölcsődéseknek és az óvodásoknak.

Az interaktív műsor nem csak a gyerekek figyelmét kötötte le, hanem a felnőttek is jól szórakoztak. Külön tarották meg a mesejátékot mindkét korcsoportnak, hogy minél jobban be tudják vonni a játékba a gyerekeket. A fotók magukért beszélnek. Önfeledt örömmel segítkeztek az almaszüretben a kicsik és boldogan énekelték el közösen a dalokat.

A gondos szervezésnek köszönhetően olyan délelőtti foglalkozáson vehettek részt a gyerekek és felnőttek, ami biztosan maradandó élményt okozott minden megjelentnek.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 03. 10:08, hétfő | Helyi

Visszatér a mozdony a bugaci kisvasútra

Különleges eseményre készülnek a vasútbarátok és a családok augusztus 8-án Bugacon: megrendezik a Kisvasúti Napot, amely történelmi mérföldkőnek számít a Kecskeméti Kisvasút életében.

2026. Augusztus 02. 20:29, vasárnap | Helyi

Hétfőtől indul a Kiskunfélegyháza-Szentes vasútvonal 7,5 kilométeres szakaszának felújítása

Augusztus 3-tól kezdődően négy hónapon keresztül nagyszabású munkálatokat kezdünk a 147-es, Kiskunfélegyháza-Orosháza vasútvonal Kiskunfélegyháza és Gátér közötti szakaszán

2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi

Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban

Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.

2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi

Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán

A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.