Hírek
2015. Február 26. 11:11, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: Adrienn
Amatőr Asztalitenisz Verseny gyerekeknek
Az Asztalitenisz Sportiskola II. alkalommal rendezte meg versenyét utánpótlás korú amatőr gyermekeknek 2015. február 21-én.
Az Asztalitenisz Sportiskola II. alkalommal rendezte meg versenyét utánpótlás korú amatőr gyermekeknek 2015. február 21-én.
Délelőtt az alsós délután a felső tagozatos diákok egyéniben mérhették össze tudásukat, majd ezt követően párosban zajlottak a megmérettetések. Nagyszerű és izgalmas versenyt tudhat maga mögött minden résztvevő.
A következő eredmények születtek:
ALSÓS GYEREKEK.
I. MOLNÁR ZSOLT - TÁZLÁR DSK
II. CSURÁR ÁDÁM - KISKUNMAJSA
III. VARGA ISTVÁN - TÁZLÁR DSK
FELSŐS GYEREKEK
I. BORBÁS BARBARA - KISKUNMAJSA
II. LENYGYEL GERGŐ - KISKUNMAJSA
III. HATVANI ISTVÁN - TÁZLÁR DSK
PÁROS ÖSSZEVONT
I. LENGYEL GERGŐ - HATVANI ISTVÁN
II. BORBÁS BARBARA - VARGA ISTVÁN
III. CSURÁR ÁDÁM - MOLNÁR ZSOLT
Gratulálunk az elért eredményekhez!
Edző: Busi Lajos
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 15:56, csütörtök | Helyi sport
Turul Koppány Íjászai, az építő közösség
Milyen a jó közöség? A jó közösség az a hely, ahol befogadnak, és olyannak fogadnak el amilyen vagy. Egy jó közösségben nem csak barátokat, sporttársakat találsz, hanem támogató, biztonságérzetet adó környezetet is.
2025. November 25. 10:12, kedd | Helyi sport
Bronzérmet szerzett a félegyházi Szabó Nóra a tokiói Siketlimpián
Csodás eredményt ért el Szabó Nóra, aki a Tokióban megrendezett XXV. Nyári Siketlimpián a magyar válogatott tagjaként bronzérmet szerzett a tájfutók sprintváltó számában.
2025. November 24. 09:43, hétfő | Helyi sport
Szenzációs eredmények a birkózó csapat-bajnokságokon
Az ősz folyamán rendezték a különböző korosztályokban a csapatbajnoki küzdelmeket.
2025. November 17. 11:29, hétfő | Helyi sport
Óriási sikert aratott a Kiskunfélegyházi Birkózó SE U13-as leánycsapata
Szigetvár adott otthont annak az országos döntőnek, ahol a 16 legjobb diák korosztályú csapat mérte össze tudását.
