Hírek
2018. Március 30. 18:33, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Árokba hajtott egy kamion a 42-es főúton, meghalt a sofőr
Egy kamion árokba hajtott Földes és Berettyóújfalu között a 42-es főúton péntek délután, a balesetben a sofőr a helyszínen életét vesztette - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére félpályás útlezárás van érvényben. A helyszínen rendőrök irányítják a forgalmat.
Korábban Dobó Dénes, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a kamion a főút 35-ös kilométerénél hajtott az út menti árokba, majd egy fának ütközött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
