2021. december 8, szerda - Mária

2021. November 25. 07:57, csütörtök | Helyi
Forrás: HIROS.HU

Árokba hajtott egy kamion az M5-ösön

Elaludhatott az a kamionos, aki árokba hajtott az M5-ös autópályán Petőfiszállás térségében.

Szeged felé haladt a szőnyegeket szállító lengyel kamion, amikor letért az útról, árokba hajtott és az oldalára borult november 24-én este. A helyszínre mentőt is hívtak, de a középkorú sofőr kisebb zúzódásokkal megúszta a balesetet, valószínűleg elaludt - adta hírül a HIROS.HU internetes hírportál.

(Képek: HIROS.HU / Donka Ferenc)