2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2015. Május 25. 11:00, hétfő | Életmód
Forrás: HVG

Az eddigi legviccesebb, legbájosabb videó az okostelefon-függőségről

Sokféleképpen felhívták már a figyelmet az okostelefon-függőség veszélyeire. Az alábbi videó egy egészen eredeti megközelítéssel él.

Nem prédikál, nem okoskodik, nem használ elrettentő képkockákat, ehelyett jól adagolt humorral hívja fel a figyelmet az állandó telefonnézegetés veszélyeire az alábbi animációs filmecske.

Megmutatja, mi minden történhet testünk átalakulásának (értsd: állandóan lehajtott fej) hatására. A videó karakterei deformáltak, mozdulataik eltúlzottak – ezzel világít rá a film a probléma súlyosságára. Viszont mindezt viccesen teszi, ezért is valószínűsíthető, hogy az effajta üzenet jobban eljut a célközönséghez, mint az unalomig ismételt prédikációk.

2024. Május 16. 08:25, csütörtök | Életmód

Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?

A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára

2024. Május 15. 07:53, szerda | Életmód

Bemutatták G. Fodor Gábor Orbán kontra Soros című könyvét

2024. Május 13. 15:41, hétfő | Életmód

Bizonyos elektromos rollerekre is biztosítást kell kötni hamarosan

Bővül azoknak a járműveknek a köre július 16-tól, amelyekre kötelező gépjármű-felelősségbiztosítást kell kötni - hívta fel a figyelmet a Magyar Biztosítók Szövetsége (Mabisz) hétfői közleményében.

2024. Május 12. 08:59, vasárnap | Életmód

Kálid Artúr kapta a Szabadtéri Színházak Szövetségének díját

A Szabadtéri Színházak Szövetsége Kálid Artúr színművésznek ítélte oda idén a Gedeon József Amfiteátrum-díjat: