Hírek
2014. Február 23. 18:06, vasárnap |
Bulvár
Forrás: - szerk. -
Az első pillantás…
…mikor „menyasszonyként” áll előttünk Ő!
Régen a lány a házasság pillanatáig az apa tulajdona volt, azután pedig a férjé. Az esküvőn az apa átadja a lányát az új tulajdonosnak, a férjnek. Napjainkban a menyasszonyt vagy az apa, vagy mindkét szülő kíséri az oltárhoz.
Sokan babonából azt sem engedik, hogy a szertartás előtt láthassa a férj a jövendőbelijét.
Nézzünk meg pár fotót ezekről az „első pillanatokról”
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 16:00, kedd | Bulvár
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma - jelentette be hétfőn a Sony Music.
2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár
Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról
A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.
2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár
Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel
Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.













