Hírek
2020. Augusztus 04. 16:35, kedd |
Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Baleset miatt lezárták az M5-ös autópályát
Személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt Petőfiszállás térségében.
Egy kamion közlekedett az M5-ös autópályán Budapest irányába 2020. augusztus 4-én. A sofőr 15 óra 15 perc körül eddig tisztázatlan körülmények között a 120-as kilométernél átszakította a belső szalagkorlátot, és összeütközött egy Szeged irányába közlekedő személygépkocsival. Az elsődleges információk szerint a balesetben három személy megsérült.
A helyszínelés idejére a rendőrök lezárták az autópálya mindkét forgalmi sávját a Szeged felé vezető oldalon. A járműveket a 114-es kilométernél – Kiskunfélegyháza déli csomópontnál – leterelik az 5402-es számú útra. A sztrádára visszatérni Kisteleknél, az 5411-es számú úton lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
