Hírek
2014. November 25. 19:38, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Baleset történt az M1 autópálya fővárosból kivezető oldalán
Eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépkocsi a szalagkorlátnak ütközött.
Eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépkocsi a szalagkorlátnak ütközött.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2014. november 25-én 16 óra 40 perc körüi időben az M1-M7 autópálya fővárosból kivezető oldalán a 7200 méterszelvényben egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között a szalagkorlátnak ütközött. A baleset során személyi sérülés nem történt.
A baleset helyszínelésének idejére az autópálya balesettel érintett szakaszán a belső és a középső sávot a rendőrök lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
