Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2014. Október 30. 08:12, csütörtök | Kék hírek
Forrás: police.hu

Balesett az M5-ös autópályán

Balesett az M5-ös autópályán

Átszakították a szalagkorlátot Lajosmizse és Örkény között.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2014. október 30-án 6 óra 30 perc körüli időben az M5-ös autópályán a 60-as kilométernél egy tehergépjármű és egy kistehergépkocsi Budapest felé közlekedtek, amikor eddig tisztázatlan körülmények között összeütköztek és a szalagkorlátot átszakítva a jobb pályatesten álltak meg. A kistehergépkocsi felborult a baleset következtében. Személyi sérülés nem történt.

Az érintett útszakaszon, a jobb pályatesten rendőri irányítás mellett csak a leállósávban, a bal pályatesten a külső sávon halad a forgalom.

Kérjük az arra közlekedők fokozott figyelmét!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.